آذرستان
بیست و چهار ساعت در خواب وبیداری
Saturday, May 31, 2008
14 نویسی

1. کلن روزهای پراسترسی رو پشت سر می ذارم – می ذاریم-. از رفتار دوستان، گرفته تا امتحان IELTS آقای ه که کاملا تعیین کننده است برامون. صبح فردا یعنی امروز امتحان رو می ده و باید چهار تا 7 بگیره - دعا کنید بگیره- و درگیری ام با یک بوم 100 در 100 که نزدیک دو هفته است پوستم رو کنده. بیشتر از دو، سه ساعت در روز نمی تونم روش کار کنم چون تمام کتفم درد می گیره و به خاطر گردن درد که می تونه منجر به آرتروز بشه، سعی می کنم آروم آروم روش کار کنم. به هرحال روزهای پری دارم.

2. تعطیلی های چند روز آتی رو هم می مونیم تهران. توی این روزها شروع کردیم دیدن این سریال prison break که کاملا سرکارمون گذاشته و حتی یه روز از بس هیجان زیادی داشت نزدیک 6-7 قسمتش رو پشت هم دیدیم. بدیش در اینه که تا آخر فصل دوم سریال نمایش داده شده و این دو تا سی دی تموم بشن باید بشینیم سماق بمکیم!

3. اما همچنان وبلاگ ها رو می خونم!!!

4. این بازی هم که دخترمان از مغز هوشمندش اختراع کرده می تونه جالب باشه اگه همه جدی بگیریمش به خصوص آقاهای وبلاگستان که گشت ارشاد کاری بهشون نداره چندان.

5. یعنی باید واقعا بشه 13 تا؟

6. خب نکته این که کی می دونه اون نماینده ی مجلس اصولگرای کاندید از شمال کشور کی بوده که گرفتنش؟ جالبه که هیج جا اسمش درز نکرده. حرص آدم درمی آد دیگه. حالا اگر نماینده هه اصلاح طلب بود توی خبر 8:30 هم اسمش رو اعلام کرده بودن تا حالا.

7. راستی از همه ی دوستانی که دلشون واسه ی ما تنگ شده – سلام سیپید ، سلام یرما – تقاضا می شود در این روزهای تعطیل بیان خونه ی ما معاشرت کنیم!!! نه این که بی ادب باشم ها، نه، این چند روز تعطیلی عزاداریه و همه جا بسته است خب.

8. دیگه این که امشب یه برنامه داد کانال 3 که درباره ی امام خمینی و در واقع تاریخ بعد انقلاب بود. جالب بود. فردا شبش از اون جا می گه که چه بلایی سر قطب زاده اومد. به نظرم ساعت 9-10 بود. نه این که ما ساعت تو خونه امون به دیوار نداریم واسه همین نمی تونم ساعت دقیق بگم.

9. امروز بعد یه سال دوباره فیلم اروس رو دیدم. به نظر من که اپیزود اول "دست" شاهکاره. اپیزود سوم که کار آنتونیونی بود رو هم دوست داشتم اما دیالوگهاش یه جاهایی یه جوری بود انگار بد نوشته شده بود. البته اعتراف می کنم ازش جز این و The Messenger چیز دیگه ای ندیدم و خب نمی شناسم سینماش رو به اون صورت. اما پایانش رو به شدت دوست داشتم. دیدنش توصیه می شود.

10. آهان راستی، چرا کلمه ی house wife فیلتره؟ جالبه ها. نمی شه سرچش کرد. خوبه حالا تو آموزه های خودشون اومده که خانه دار باشید تا رستگار شوید و تو بهشت یه متری زمین می دن به زن های خونه نشین حرف گوش کن!

11. آقایون و خانم های دکتر! زیاد خوابیدن دلیلش چیه؟ زیاد منظورم 10 ساعت و بیشتر در شبانه روزه.

12. دیروز رفتیم تئاتر "غولتشن ها". خیلی باحال بود. حیف که تموم شد وگرنه توصیه می کردم ببینیدش. خوشم اومد از نوآوری های کارگردان مثل با بلندگوی دستی حرف زدن و ایرانی کردن کمدی دلارته ی ایتالیایی. در کل که نمایش سرورآوری بود اما تالار سایه چه بده چیدمان صندلی هاش. اونایی که نشستن رو زمین کاملا برد کردن. به هرحال که ممنون ازشون که اون همه خندوندنمون.

13. به به به. شد 13 تا به سلامتی.

14. خب دو تاشو تقلب کردم. این یکی رو هم نوشتم بلکه نحسی نگیره دامن و شلوار و کلن هیکلمو. اگه خدا و اینترنت نفتی مون اجازه بدن از این وقفه ها کمتر پیش می آد انشاالله.